Radio Kocani

Friday, Apr 18th

Last update04:28:32 AM GMT

Пријатели

 

 

 

 

Следете не на:

За Нас

Robot

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.

Контакт

  • Add: Љупчо Сантов бб
    Кочани, 2300 Р. Македонија
  • Tel: (+389) 78 277 010
You are here Почетна